Kto powiedział, że rozmiar penisa nie jest ważne?

Większość mężczyzn zostały tam przy jeden czas albo inny. Ten moment, kiedy całkowita seksualne podekscytowanie zamienia się w czysta panika i strach… strach, że „małego astronauty” się na jego księżyc chodzić stracił jego skafander. Obawiają się, że rycerz już nie ma na sobie zbroję błyszczący.

Numer jeden powód, że prezerwatywy złamać lub zsunąć podczas poziomego mambo jest to, że przedmiotowe Johnson nie był właściwie nadaje się. Jak buty czy biustonosze starannego rozważenia należy poświęcić rozmiar prezerwatywy.

Tak, wszyscy ludzie są równi, ale w bardzo różne kształty i rozmiary, jeśli chodzi o dziale spodni.

I chociaż może nie być wielkości fali, która płynie łódź, gdy chodzi o wybór prezerwatyw, Twój rozmiar ma znaczenie.

NAUKOWCY ZGADZAJĄ SIĘ

Ostatnie badania przeprowadzone przez prezerwatywy Durex wykazały, że długość penisa może wahać się od czterech do dziewięciu cali, a szerokości penisa można waha się od nieco ponad jeden cal do więcej niż dwóch cali.

Durex badanie wykazało również, że 50% respondentów badania prawie 3000 czuł, że prezerwatywy są regularnie używane nie pasują właściwie; 25% powiedział prezerwatywy były „zbyt ciasne,” 10% powiedział były „dużo zbyt mocno”, i 15% odpowiedziało, że prezerwatywy były „zbyt luźne” lub „wiele zbyt luźny.”

Nic dziwnego 42% badanych wskazuje, że prezerwatywy powinny być „lepiej kształcie.”

Aż o 44% badanych poinformował, że doświadczony problemy poślizgu lub pęknięcia prezerwatywy w przeszłości.

W badaniu Durex stwierdził, „Biorąc pod uwagę szeroki zakres rozmiarów penisa i stosunkowo wąskim zakresie prezerwatywy, zaprojektowany, aby dopasować je, to może dziwić aby znaleźć, że 50% respondentów uznało, że prezerwatywy, które wykorzystują je nie pasują właściwie”.

Odpowiedzi wskazują również, że prezerwatywy, które nie pasowały są bardziej podatne na złamania podczas użytkowania…”

Inne badania wykonywane przez La Trobe University w Australii zbadano wpływ wymiar penisa na prawdopodobieństwo poślizgu kompletny prezerwatywy lub pęknięcia prezerwatywy w warunkach rzeczywistego użytkowania.

Łącznie w trakcie badania, 16% mężczyzn doświadczonych co najmniej jednego wystąpienia złamania i 19% doświadczonych kompletny poślizg.

Studium wynika, że pęknięcia prezerwatywy był silnie związany z obwód penisa, szczególnie dla mężczyzn z ponadprzeciętną obwodu.

W rzeczywistości każde dodatkowe centymetr obwodu penisa poza średnią cm 13.19 zwiększone ryzyko złamania przez 50-100%.

Jak w badaniu Durex, naukowców stwierdził, „to odkrycie sugeruje potrzebę zwiększenia zakresu aktualnie dostępne rozmiary prezerwatyw lub [obwód] z aktualnie dostępnych prezerwatyw.” 3,658 prezerwatywy były wykorzystywane przez mężczyzn 184.

ODRZUCENIE EREKCJI

To nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn nie lubią sobie prezerwatywy. Niektórzy ludzie mówią, że prezerwatywy kłóci się z Seksem, „dostać w sposób” lub „zabić nastrój.”

Większość czasu jednak te problemy bo człowiek ma trudności, zakładanie prezerwatywy, lub jest zaniepokojony, że cerować rzecz może zsunąć.

Jeśli prezerwatywa jest trudno umieścić na z powodu rozmiarów, mały żołnierz może nagle być w stanie stanąć na baczność.

Badanie przeprowadzone przez University of Sydney, Australia znaleźć, że dwie trzecie ankietowanych mężczyzn poinformował, że „czasami” lub „często” stracił erekcję podczas próby kondoma.

Oczywiście bez erekcji, prezerwatywa jest niemożliwe, aby umieścić w ogóle.

Podczas gdy wielu ludzi walki, aby umieścić na źle dopasowane prezerwatyw, które są zbyt małe, wiele innych odczuwają niepokój, że prezerwatywy mogą zsunąć ich szczuplejsze obwodu.

Ten lęk może również zakłócać zdolność do utrzymania bandery o pełnej masztu. Prezerwatywy, które są zbyt luźne zwiększyć szanse poślizgu lub wycieku.

Paradoksalnie, jest jednym z najczęstszych powodów prezerwatyw ześliznąć się ponieważ są one zbyt mocno lub zbyt długo, jeśli nie w pełni stoczyła, pierścień u podstawy można wprowadzić mężczyzny partnera i być przeciągnięte poza.

Prezerwatywy, które są zbyt krótkie również zwiększać ryzyko narażenia na choroby przenoszone drogą płciową.

Prezerwatywy są zbyt ciasne, pęknięcia i poślizg jest bardziej prawdopodobne, i czułość może być znacznie zmniejszone.

W rzeczywistości jest to, że rozmiar prezerwatywy jest bardzo ważne. Niestety w przeciwieństwie do penisy, większość prezerwatyw na świecie, dziś są wykonane w bardzo wąskim zakresie rozmiarów.

W rzeczywistości zdecydowana większość prezerwatyw nie odnosi się do wielkości w ogóle i po prostu są wprowadzane do obrotu jako produkt „jeden rozmiar dla wszystkich”.

Podczas gdy kilka firm, takich jak Trojan wykazały pewnej wrażliwości kwestii wielkości produkcji niektórych większych wielkości modele, istnieje bardzo niewiele takich produktów, a jeszcze mniej są dostępne dla tych wymagających snugger dopasowanie.

Miliony ludzi nadal zmagają się z „jeden rozmiar dla wszystkich” mentalność, że producenci prezerwatyw dotyczą rozmiar prezerwatywy, często prowadzi do bardzo niefortunne wyniki.

Uwzględniając nieodłączne trudności w pomiarze klientami w celu zapewnienia bardziej dopasowany krój prezerwatywy, prezerwatywy producenci po prostu kontynuować życie okrągłe kołki w kwadratowych otworach.

Dlatego dopasować prezerwatywa skutecznie i ciasno, trzeba się swój rozmiar.